Kadra Przedszkola Niepublicznego BIEDRONECZKA

Kadrę pedagogiczną Przedszkola Niepublicznego BIEDRONECZKA stanowi sprawdzony zespół wykształconych, kreatywnych, pełnych pasji i ciepła nauczycieli i specjalistów, dbających o przyjazną atmosferę, posiadających wymagane przez MEN uprawnienia niezbędne do pracy w przedszkolu.
W swojej pracy realizują program dydaktyczny zgodny z nową podstawą programową. Biorą udział w licznych kursach kwalifikacyjnych i innych formach doskonalących ich warsztat pracy. Posiadają uzdolnienia plastyczne, muzyczne i teatralne, umożliwiające rozwijanie indywidualnych zainteresowań każdego dziecka

PRZEDSZKOLE BIEDRONECZKA

Nasza kadra

Nauczyciel w naszym przedszkolu potrafi patrzeć, słuchać, obserwować dziecko w zabawie i aranżować zajęcia edukacyjne tak, aby każde dziecko miało przestrzeń do zaprezentowania własnego, niepowtarzalnego sposobu myślenia, uspołecznienia oraz samodzielności w rozstrzyganiu różnych sytuacji. Wspólnie zabiegamy o to, aby w naszym przedszkolu panowała przyjazna atmosfera, stwarzająca najlepsze warunki do tego, by każde dziecko czuło się u nas dobrze i bezpiecznie.
Kindori
Agnieszka Łukasik Przedszkole Biedroneczka Bydgoszcz

Agnieszka Łukasik

Dyrektor administracyjno-finansowy

Anna Kunicka

Nauczyciel
Julia Wawrzyniak Soból Przedszkole Biedroneczka Bydgoszcz

Julia Wawrzyniak-Soból

Nauczyciel wspomagający

Paulina Chmarzyńska

Nauczyciel na urlopie wychowawczym
terapeuta Natalia Schmidt

Natalia Schmidt

Anna Forbot

Anna Banasik

We Provide Children With A

Comprehensive Environment

Become A Preschool Teacher

Montessori is one of the leading preschool education methods in the world. Currently, this method is present in all continents, with tens of thousands of schools in the US, Canada, the UK, France, Australia, the Netherlands .... The results of this method have been recognized and demonstrated over many generations. Montessori has proven right on all groups of children, from children with developmental delays, physical disabilities to normal developmental cases or special abilities children around the world. After approaching the program, children will have the ability to think logically, creativity, independence, good communication, confidence, high concentration, sharing and community.