Malwina Korytowska – nauczyciel

Malwina Korytowska - nauczyciel mianowany

absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kierunku pedagogika w specjalności resocjalizacja oraz w specjalności pedagogika przedszkolna i terapia pedagogiczna. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie Wczesnego wspomagania rozwoju dziecka i wczesnej interwencji z wykorzystaniem wybranych metod neurofizjologicznych, III- stopniowy kurs doskonalący w zakresie Terapii behawioralnej w pracy z dziećmi i młodzieżą z autyzmem i z zaburzeniami pokrewnymi oraz odbyła szkolenie praktyczne w zakresie pracy z dziećmi z zaburzeniami rozwoju. Pracuje z dziećmi od 10 lat. Nieustannie rozwija swoją dotychczasową wiedzę i nabywa nowe umiejętności, przydatne w codziennej pracy, poprzez udział w licznych kursach doskonalących, szkoleniach, warsztatach i webinarach, m.in Metoda Dobrego Startu M. Bogdanowicz, Metoda Ruchu Rozwijającego V. Sherborne, pedagogika zabawy.