Marta Janczukowicz – logopeda

marta janczukowicz logopeda przedszkole biedroneczka Bydgoszcz

Marta Janczukowicz - logopeda

Od 17 lat pracuję w zawodzie logopedy w placówkach oświatowych (w szkole integracyjnej i przedszkolu integracyjnym). Jestem nauczycielem dyplomowanym.

Ukończyłam studia 5-letnie magisterskie na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego na kierunku: Pedagogika o specjalności logopedia.

Ukończyłam następujące studia podyplomowe:

• Oligofrenopedagogika (2008r.)
  • Fundusze i Programy UE (2011r.)
  • Wczesne wspomaganie rozwoju i edukacja uczniów z autyzmem z integracją sensoryczną (2013r.)
  • Surdopedagogika i tyflopedagogika (2016r.)
  • Neurologopedia (2020r.)

SZKOLENIA I KURSY

Brałam udział w trójstopniowym szkoleniu dotyczącym terapii behawioralnej dzieci z autyzmem. Ukończyłam kursy kwalifikacyjne z zakresu: „Opóźniony rozwój mowy – prawidłowa diagnoza i skuteczne metody pracy z dzieckiem” oraz Kurs Multidyscyplinarnej Diagnozy i Terapii Autyzmu – Diagnoza autyzmu z punktu widzenia logopedy.

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w Międzynarodowych Konferencjach logopedycznych oraz licznych kursach i szkoleniach.