Ewa Małecka – terapeuta

Ewa Małecka - terapeuta

Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy – specjalność psychologia kliniczna. Ukończyła następujące kierunki studiów podyplomowych: Przygotowanie Pedagogiczne, Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna z Programowaniem, Terapia Pedagogiczna oraz Pedagogika Specjalna z Oligofrenopedagogiką. Brała udział w tròjmodułowym szkoleniu bazowym z zakresu terapii behawioralnej oraz szkoleniu z zakresu wykorzystywania technik Stosowanej Analizy Zachowania w pracy z osobą przejawiającą zachowania trudne (szkolenia rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologii Behawioralnej). Ukończyła m.in. szkolenie z zakresu terapii ręki, mutyzmu wybiórczego, Metody Weroniki Sherborne oraz Zespołu Stresu Pourazowego.