INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostęnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Czytaj więcej Polityka prywatności!

^Powrót na początek
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy


W trosce o dzieci i rodziców czas otwarcia Naszego przedszkola jest bardzo elastyczny.

Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. Od 6:00 do 17:00,

prócz świąt i dni ustawowo wolnych od pracy. 

 

Copyright © 2013 by Przedszkole Biedroneczka w Bydgoszczy.