^Powrót na początek

UWAGA !!!

W Przedszkolu Niepublicznym Biedroneczka pracuje ZESPÓŁ WCZESNEGO WSPOMAGANIA ROZWOJU DZIECKA.
ZAJĘCIA są BEZPŁATNE DLA KAŻDEGO DZIECKA, które zgłosi się z opinią o potrzebie wczesnego wspomagania.
Numery kontaktowe: 661-265-560 lub  661-245-547

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE BIEDRONECZKA

Co nas łączy z innymi placówkami, a co wyróżnia:

• Przyjmujemy dzieci od 2,5 do 6 lat
  • Mamy indywidualne podejście do każdego dziecka
  • Panuje u nas ciepła atmosfera, a dzieci mają profesjonalną opiekę: nauczyciela wychowania przedszkolnego, logopedy oraz terapeuty behawioralnego.
  • Realizujemy ciekawe i twórcze zabawy plastyczne oraz zajęcia edukacyjne a także zajęcia dodatkowe takie jak: muzyka-rytmika, aerobik, język angielski, gimnastyka profilaktyczna, zajęcia z piłką
  • Mamy nowoczesne pomoce dydaktyczne i zabawki edukacyjne
  • Wszystkie zajęcia dodatkowe wliczone w cenę czesnego i uczestniczą w nich wszystkie dzieci