INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostęnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Czytaj więcej Polityka prywatności!

^Powrót na początek
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Artykuły

Nasz hymn

"Hymn o Biedroneczkach"

 

My jesteśmy Biedroneczki
Hopsa sa Hopsa sa
Mamy w kropki pełne plecki
Hopsa sa Hopsa sa
Wszyscy zgodnie się bawimy
Hopsa sa Hopsa sa
Na zabawę wciąż czekamy 
Hopsa sa Hopsa sa
Biedroneczki tańczą w koło
Hospsa sa Hopsa sa
Bo w przedszkolu  nam wesoło
Hopsa sa Hopsa sa...
Copyright © 2013 by Przedszkole Biedroneczka w Bydgoszczy.